okey oyna Seçenekler

Katlamalı oyunun amacı; her oyuncu elinden mevrut en uygun skoryı ortaya yırtılmak zorundadır. Sizin elinizdeki sayı gayrı tüm oyuncuların taşlarını geçtiktiği gün ancak elinizi harisabilir ve oyunu kazanabilirsiniz. Katlamasız künde tmahsulün amacı; her bir oyuncunun temel hedefi 101 nicelikına ulaşması ve elini o şekilde açıp rakiplerini yenmesidir.

Canlı okey sitesi ciğerin katakulli odalarımıza isterseniz Misafir methali yapabilirsiniz. İsterseniz bile kendi üyeliğiniz ile giriş yaparak benek kazanmaya esaslaya bilirsiniz. Bu oyunu oynamayı bilmiyorsanız web sitemizde oyunu nasıl oynayabileceğinizi gösteren musavver ve videolu makalelere delik atabilirsiniz. Mandepsi da kaç taş var diyerek tasa edenler muhtevain kısaca bir izah kılmak gerekirse. Canlı Okey Oyunu Odaları

Bu şekilde okey oyunları üzerine elbette bir ümit bulunmakta ise bu şehir üyelerine hizmet vermektedir.

Ve taşlarınızı sıralayarak per tesis etmek yürekin bütün dikkatinizi toparlayın. Söyleşi ederek okey oynamanın tadını çıyürek. Dem içerisinde sohbetlerde kurduğunuz dostluklar olacaktır; kendi kapalı gurubunuzu devran ortamında oluşturabilirsiniz.

En pıtrak oynanan sahne türlerinden biri olan 101’in kendi içinde hile türleri vardır. Katlamalı ve katlamasız olarak adlandırılan bu oyunun içeriği şu şekildedir.

Ücretsiz bir şekilde eğlenebileceğiniz sohbetli okey oyna kupkuru sitesi siz maliyetli kullanıcılarımız bâtınin her gün güncellenmektedir.

merabalar fransadan katakulli kademı degişdirdim block68 olarak herkese gani şanslar dilerim inştanrı türkiyede salgın corona19u yener zula yöneticilerine selam fransadan ibrahim larazabal

Elinizdeki tüm taşları renklere yahut sıralı olarak dizerek, elinizdeki son taşla daha fazla bitmenin heyecanını geçmek dâhilin sizleri beklemekte olan çok sayıda siteyle karşılaşabilirsiniz.

- Tahtanızda işleminize yaramayan taşı tahtanızın sağ cenahındaki dikdörtgen alana güruhkleyip bırakmanız gerekiyor. Her hileci aynı şekilde tahtasında meseleine yaramayan taşını sağ kendi sağ cihetındaki alana bırakıyor.

En az üçlü olarak dizeceğiniz taşlarınızın topu topunı bitirdikten sonrasında elinizde mütebaki son taşla bitebilirsiniz. Fakat okey salonları dikkat ederek oynamalı ve rakiplerinizden ati olan taşları izleme etmelisiniz.

Oyuna bentlandığınız bugün zar atma derdiniz yasak, taşları talan derdiniz yasak, taşların dizilimi sorunu namevcut. Bağlamlandığınız vakit taşlarınız vakit kaybetmeden önünüze dizili olarak geliyor. Tüm dikkatinizi taşlarınıza ve özge oyuncuların yere bıraktıkları taşlara verin.

Evet ne taş sahtedir ve ne bileceksiniz? Gösterge taşının 1 üst numaraı joker yerine geçmektedir. Misal mavi 3 göstergemiz ise mavi 4 okey taşıdır. Oyunda beyaz taş joker kabilinden kullanılır. Doğrusu istediğiniz her taşın semtına koyabilirsiniz.

Conquian oyununun varlığını biliyoruz. Rummy’nin en popüler formlarından biri olan Gin Rummy ile biraşkın benzerliği paylaşıyor.

Sessiz şahsiyet okey salonları oyunu ile bile 2 ve 4 nefis oyunlarını da oynayabiliyorsunuz. Bu kumar türlerinde oyunu hastalıklı bırakıp gidecek oyuncuya masa kurulumu sırasından belirlenen ceza noktaı denli ceza verilmektedir.

istanbul okey

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *